0517 20 10 23

om os

ZeilendeSchepen.nl er et uafhængigt bookingbureau for charterskibe. Vi har det største udbud af skibe landsdækkende og kan derfor tilbyde det mest egnede fartøj til hver anmodning. Hvis du bestiller hos os, betaler du samme faste pris som andre steder. Ledsaget af de bedste råd. Vores medarbejdere er tilgængelige via telefon fra 8.30 til 17.00 timer hver dag. De er glade for at hjælpe dig med deres ekspertviden til at finde et passende skib og informerer dig gerne om de mange muligheder.

ZeilendeSchepen.nl er et datterselskab af Slaapschepen BV. Virksomheden startede 15 for mange år siden i Franeker og er vokset gennem årene til en stærk og pålidelig partner i charterverdenen. Siden 2018 er kontoret placeret på Tsjaerderdyk 36 i Wirdum.

Vi vil gerne introducere os til dig:

Mark Jongedijk, administrerende direktør
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, salg fritid
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van der Pol, salg fritid
ingrid@slaapschepen.nl

Marlous Stock, salg
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simons, salg
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, bogholderi
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, webudvikling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / content management
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Tsjaerderdyk 36
9088 CC Wirdum

Telefon 0517 - 20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl